Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 140

Skąd: Opole

PostWysłany: Sob 17:51, 13 Lis 2010

hej ze względu na to że w Mistrzostwach Polski na Roberto Sport uczestniczyły aż 3 pary z regionu Opola proponuję tutaj wpisywać nasze uwagi i spostrzeżenia tak odnośnie gry, wyniku sportowego jak i atmosfery towarzyszącej temu świętu piłki stołowej- abstrahując od tego że organizatorzy tamtego turnieju mają wsparcie miasta i ośrodka wrocławskiego to kiedy tam przyjeżdzam zawsze jest mi przez chwilę przykro - bo zaczynali tak jak my w Opolu... ale kiedyś tu też się uda Smile
Co do gry widziałem wyniki piątkowe i wiem że bracia Majerowie oraz Mateusz z Michałem nieźle sobie poradzili - jeśli możecie opowiadajcie:)
Ja z Jackiem pojechaliśmy dopiero dzisiaj o 8 rano (nie wyspałem się ehh) na OD i AD - skupiliśmy się na tym pierwszym i naprawdę ładnie pojechaliśmy - między innymi wywaliliśmy z turnieju Litwinów co zrobili z 700km w jedną stronęSmile - w AD już nie mieliśmy sił ale ja jestem bardzo zadowolony:) brakuje jeszcze czasami regularności i opanowania - ale przechodzić na wysokim procencie najlepszego gracza w Polsce na 5 i widzieć jak Jacek broni jego snaki to sympatyczny obrazek:) może kiedyś uda nam się wybrać w kilka par na jakiś inny turniej - w Marcu ma być Major we Wrocławiu:) pozdro

13-16. Krzysztof Kozakiewicz / Paweł Golczewski ( Gdańsk ) #26 SEMI PRO
17-24. Sebastian Koćwin / Jacek Szczepański ( Opole / Bielsko Biała ) #33 AMATOR
25-32. Simonas Jakubauskas / Mantas Sideravicius ( Litwa ) #20 SEMI PRO
25-32. Rafał Pawełek / Paweł Walczak ( Dąbrowa Górnicza / Warszawa ) #23 SEMI PRO

17-22. Wojciech Małecki / Artur Pietrucha ( Olesno ) #21

Ostatnio zmieniony przez Solius dnia Nie 11:36, 14 Lis 2010, w całości zmieniany 4 razy
jacek

Posty: 331

PostWysłany: Nie 16:14, 14 Lis 2010

coz, w OD lepiej zagrac sie nie dalo jak na nas. wygralismy pierwszy mecz po prawej stronie drabinki i trafilismy w drugim na pare ziencikiewicz/noga (seed 1) z ktorymi przegralismy 3/0 - w jednym secie bylo blisko (5/4) Smile

spadlismy na lewa i tam najpierw ogralismy rodzenstwo lach/lach a potem trafilismy na semipro z litwy - pare arvaseviciute/ramanauskas, z ktora takze wygralismy Wink
nasza przygoda w OD zakonczyla sie na meczu z para polak/kotecki (seed 6).

AD totalnie nam nie poszlo, przegralismy 2 pierwsze mecze z parami ktore ogralismy w OD. zreszta, para ktora wygrala AD miala ten sam wynik w OD co my Wink

mam nadzieje ze chlopaki z piatku napisza jak bylo u nich Wink
Solius

Posty: 140

Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 16:25, 14 Lis 2010

realnie oceniając stać nas było nawet na zwycięstwo w AD ale totalnie zawaliliśmy - nie było praktycznie sił -problem polegał na tym, ze najpierw nas wywoływali mecz następny i znowu w OD - prawie żaden nie kończył się w 3 setach (a tak po prawej jak i po lewej było do BO 5 a nie BO 3) a potem była chwila przerwy która wytrąciła nas z równowagi i zaczęliśmy myśleć o zmęczeniu i zaczęło się AMA - szkoda bo na świeżości na luzie można było ograć tych co zajęli 2 miejsce, a jednak przegraliśmy (takie lekkie połączenie lekceważenia bo skoro tak dobrze idzie w OD to tutaj tymbardziej ze zmęczeniem i rozluźnieniem) - ta pierwsza para wybitnie nam nie popasowała - ale patrząc po ich wynikach chyba gdybyśmy zaczęli od AD można było ładnie pojechać
ps a mecz z Zienciem i Nogą to inna historia - źle do niego podszedłem - chciałem go koniecznie przechodzić na 5 i to aż dziw bierze się udawało ale potem na 3 czegoś brakowało- dodatkowo miałem wrażenie że oni się bawią i jakoś tak się podświadomie nie skupiałem zbyt mocno - kiedy okazało się że im po prostu nie idzie to dzięki temu że Jacek bronił go nieźle a ja dodałem 3 na dużym procencie o mało jednego seta nie wygraliśmy - ale potencjał jest:) jak mówiłem lepsza regularność i pełne skupienie na dystansie całego turnieju i będzie super

Ostatnio zmieniony przez Solius dnia Nie 16:31, 14 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
słychu
użytkownik

Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 20

Skąd: Turawa

PostWysłany: Śro 22:59, 17 Lis 2010

Gratki panowie za gre w OD, powiem szczerze że pozytywnie zaskoczony jestem;p Co do rywalizacji piątkowej to mimo ogólnego zadowolenia, osobiście mam niedosyt co do naszej pary. Pierwszy mecz poszedł gładko 2:0 dla nas nawet nie pamietam z kim;p następny mecz mieliśmy z Maciej Bzdura / Krzysztof Łaszkiewicz ( Siemianowice / Poznań ) #2 który przegraliśmy 1:2 i ten mecz mnie najbardziej boli, jako że wygrywaliśmy pierwszego seta, a ta para była w naszym zasięgu zdecydowanie. Myślę że zabrakło nam ogrania na tych stolikach, które różnią się zdecydowanie od choćby garlando. Kompletnie inaczej gra się w obronie, z biegiem czasu grało mi się jednak coraz lepiej, jak i mati był coraz bardziej skuteczny. Efektem tego były 2 bardzo dobre mecze wygrane 2:0 w setach do 5:0 i 5:1 z parami Martyna Hober / Kamil Olszewski oraz Bartek Janik / Piotr Polaczek. Potem trafiliśmy jednak na bardzo dobrą parę Przemysław Bilski / Łukasz Drzazga #4 która z tego co mi wiadomo odesłała też barci majerów do domu. Nasz mecz z nimi był jednak dość dobry...mimo że pierwszego seta przegraliśmy do zera;p to wygraliśmy następnego 5:3 a w trzecim prowadziliśmy 4:3 by ostatecznie ulec 6:4. Wiec mamy ten niedosyt:/ Myślę że brakuje jednak nam trochę ogrania, wiec musimy trenowac aby było lepiej za rok;p
Pozdro!
co do wybrania sie na turniej do wrocka to myślę że ja i mati z chęcią byśmy się też wybrali.

PostWysłany: Pon 15:11, 29 Lis 2010

Jazda jazda Smile) turniej turniejowi nie równy. Tylko wyniki pokazują jak dobrym się jest graczem i jeśli raz się ma wysoko a potem totalnie nisko.. to raczej to wysoko to przypadek aniżeli FORMA/UMIEJĘTNOŚCI. Patrząc po swoich zmaganiach w turniejach wkfs'owych czy to ligach weekendowych. To utrzymanie stabilnie się w jakiejś stawce to trudne zadanie, a są tacy zawodnicy którzy sukcesywnie pną się w górę może nie co turniej, ale co któryś wchodzą coraz wyżej. Ważne, że nie spadają Smile) Wiem jak to jest dlatego o tym klikam, bywają przebłyski formy oh ah 4-5 miejsce w lokalnej lidze i to z dobrymi zawodniami, a potem dup.. spadek Smile Więc grać grać grać i jeszcze raz grać Mr. Green hehe POWODZENIA Mr. GreenD Jacuś a kiedy my pogramy? Będę jakoś niebawem chyba w opolu Mr. Green
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pilkarzyki.opole.pl Strona Główna -> Scena opolska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)